NAJWYŻSZA DOKŁADNOŚĆ W IMPLANTOLOGII


Implanty Premium od niemieckiego producenta

Diplomat ADEPT DA 370

Jeśli śledzisz nowości na rynku stomatologicznym, dbasz o swój komfort pracy i wygodę pacjenta, doceniasz nowoczesne wzornictwo lub interesujesz się nowinkami technologicznymi, z pewnością zaciekawi Cię najnowszy unit DIPLOMAT ADEPT DA370 słowackiej firmy Chirana-Dental.

Co odróżnia ten unit od innych?

Na pierwszy rzut oka to unikalne wzornictwo, za które producent otrzymał wyróżnienie w prestiżowym konkursie „Nagroda cena za dizajn 2011″ organizowanym przez Ministra Kultury Republiki Słowackiej i Słowackie Centrum Wzornictwa. I choć ten nowoczesny oraz ciekawy design to mocny akcent, warto również zwrócić uwagę na szereg udogodnień i rozwiązań technologicznych zastosowanych w najnowszym unicie.

Niewątpliwym atutem nowego DA370 jest zawieszenie fotela stomatologicznego na bloku spluwaczki, co zdecydowanie podwyższa walory ergonomiczne unitu – lekarz stomatolog zyskuje dodatkowe miejsce na nogi. Ponadto dzięki funkcji ?swing motion” możliwe jest synchroniczne odchylanie oparcia i siedziska fotela przypominające ruch wahadła, co również sprzyja wygodzie pacjenta i umożliwia jego optymalne ustawienie w zależności od stylu pracy lekarza.

Unit stomatologiczny DA370 posiada nowoczesne oprogramowanie, programowalną elektronikę, zintegrowanym systemem higieny i dekontaminacji. W standardzie został wyposażony w dziewięć narzędzi, z których sześć znajduje się na stoliku lekarza, a trzy na stoliku asysty. Ze względu na szerokie możliwości konfiguracyjne unit z łatwością można dostosować do potrzeb użytkownika np. rozbudowując panel asysty, montując punktowy aparat RTG czy mikroskop operacyjny.

 

da--tylccefb7ce3b587977f4783ad6b6ab4be1_800_600__pl