NAJWYŻSZA DOKŁADNOŚĆ W IMPLANTOLOGII


Implanty Premium od niemieckiego producenta

Diplomat LUX DL 320

Unit stomatologiczny Diplomat Lux DL320 z dolnym prowadzeniem rękawów oferuje wysoki standard pracy tym stomatologom, którzy preferują pracę z boku pacjenta. Poza ergonomicznym kształtem i współczesnym wzornictwem, w unicie zastosowano nowoczesną technologię, która przenosi komfort i jakość pracy na nowy, wyższy poziom.

Wśród tych rozwiązań znajdą Państwo: dotykowe wyświetlacze LCD (zarówno na stoliku lekarza, jak i na panelu asysty) z możliwością intuicyjnej regulacji dostępnych funkcji, regulowane ramię z hamulcem elektropneumatycznym, elektronicznie odchylane ramię misy spluwaczki, możliwość sterowania pracą do sześciu narzędzi znajdujących się na stoliku lekarza oraz do pięciu znajdujących się na panelu asysty, energoblok zintegrowany z fotelem. Wymagający użytkownicy z pewnością docenią zaawansowany software oraz elektronikę najwyższej jakości, która umożliwia sterowanie dwoma bezszczotkowymi mikrosilnikami MX, które można poddawać sterylizacji. Kolejnymi zaletami unitu są system dekontaminacji oraz możliwość zamontowania bezcieniowej lampy stomatologicznej Xenos LED z płynną regulacją natężenia światła w zakresie 8000-30 000 lx.

1. Stolik lekarza z dolnym prowadzeniem rękawów można wyposażyć maksymalnie sześcioma narzędziami, którymi można sterować za pomocą dotykowego ekranu LCD oraz za pomocą ergonomicznego sterownika nożnego. Podwójną tacę przeznaczoną do odkładania narzędzi stomatologicznych można demontować oraz sterylizować.

2. Istnieje możliwość wyboru koloru misy spluwaczki oraz elementów bloku spluwaczki tak, aby harmonizowały z wnętrzem gabinetu stomatologicznego.

e95eaa8620