NAJWYŻSZA DOKŁADNOŚĆ W IMPLANTOLOGII


Implanty Premium od niemieckiego producenta

Synea HS firmy W&H

Wysoka jakość zabiegu stomatologicznego to głównie doświadczenie, wiedza i umiejętności lekarza. Jednak optymalny wybór instrumentarium jest również ważnym czynnikiem decydującym o pozytywnym rezultacie zabiegu.Celem, jaki firma W&H postawiła sobie w trakcie prac nad konstrukcją nowej generacji turbin SYNEA było stworzenie takiego instrumentu, który w pełni sprostałby wymaganiom lekarzy stomatologów. Gwarantowaną jakość serii SYNEA HS zapewnia to, że spełnia surowe wymagania norm europejskich dla produktów medycznych i jest oznaczona znakiem CE

 

 

Cicha obecność
Po wielu godzinach pracy ciężki do zniesienia staje się dźwięk hałaśliwej turbiny. Cicha praca turbiny SYNEA to ogromny krok na przód. Tajemnica leży w specjalnej technologii wykonania, która sprawia, że jest to jedna z najcichszych turbin.

Czyste rozwiązanie

Opatentowana technika przepływu powietrza całkowicie eliminuje efekt zasysania. Główka pozostaje czysta. Jest to rozwiązanie higieniczne i zabezpieczające wewnętrzne precyzyjne elementy główki.

Jedną z wielu zalet turbin serii SYNEA jest tzw. „higieniczna główka”. Zapobiega zasysaniu płynów i mikrocząsteczek w momencie zatrzymywania się rotora. Osiągnięcie tego efektu było możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej techniki przepływu powietrza przez główkę turbiny (patent W&H). Najprostsze rozwiązania są z pewnością najlepsze!

Główka turbiny – Źródłem jej wysokiej mocy

Synea TA-98 L to wyjątkowa turbina posiadająca midi-główkę pozwalającą na uzyskanie znakomitej widoczności pola pracy. 17 W mocy turbiny zapewnia jej wysoką wydajność. Dzięki temu zabieg będzie łatwiejszy, bezpieczniejszy, szybszy i pozwalający w krótkim czasie na uzyskanie dobrych efektów terapeutycznych.

Lekka jak piórko
raca bez żadnych problemów? Należy spróbować. Turbina TA-98 L waży tylko 49 g. To piórko z wielką mocą!

Nowa Wydajność
Optymalnie zaprojektowany potrójny spray turbiny TA-98L zapewnia wyjątkową intensywność chłodzenia opracowywanego miejsca. Trzy dysze rozpylają 80 ml wody na minutę, co gwarantuje chłodzenie najlepsze z możliwych.

 Łatwy obrót
Szybkozłączka Roto Quick pasuje do wszystkich standardowych rękawów turbinowych. Dzięki temu podłączenie turbiny Synea nie jest żadnym problemem.

Predysponowana do długiej kariery
Doskonała jakość wykonania jest gwarantem długiej żywotności turbiny. Specjalna konstrukcja zintegrowanych łożysk, najwyższa jakość materiałów oraz precyzyjne wykonanie predysponują turbinę Synea do ponadprzeciętnej wydajności pracy i długiej kariery.

Dostępne turbiny SYNEA HS bez światła:

Turbiny SYNEA HS z łożyskami ceramicznymi ? gwarancja 24 miesiące

  • TA-98 C / CM    Midi główka, potrójny spray, podłączenie na Roto Quick / Multiflex KAVO
  • TA-96 C / CM    Mała główka, pojedynczy spray, podłączenie na Roto Quick / Multiflex KAVO

Turbiny SYNEA HS z łożyskami stalowymi ? gwarancja 12 miesięcy

  • TA-98 / M    Midi główka, potrójny spray, podłączenie na Roto Quick / Multiflex KAVO
  • TA-96 / M    Mała główka, pojedynczy spray, podłączenie na Roto Quick / Multifle KAVO